TPL0401A-10QDCKRQ1
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TPL0401A-10QDCKRQ1
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua DIGITAL POTENTIOMETER
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TPL0401A-10QDCKRQ1
Tau Wae TPL0401A-10QDCKRQ1 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 114333 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 2.7 V ~ 5.5 V Te manawanui ±20%
Te Tae Teaweke (Tae) 22 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato SC-70-6 Raupapa -
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 35 Te Pakanga (Ohms) 10k
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Ētahi Ingoa 296-45353-2
TPL0401A-10QDCKRQ1-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tau o Tapa 128 Tuhinga o mua 1
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Momo Rangi Volatile
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga I²C Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 128 Taps I²C Interface SC-70-6 Whirihoranga Potentiometer, Rheostat