TMS320C6203BGNY300
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TMS320C6203BGNY300
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC FIXED-POINT DSP 384-BGA
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 832 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 832 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
90 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TMS320C6203BGNY300
Tau Wae TMS320C6203BGNY300 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 832 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - I / O 3.30V Ngaohihi - Core 1.50V
Momo Fixed Point Pūrere Pūrere Whakarato 384-FC/CSP (18x18)
Raupapa TMS320C62x Packaging Tray
Paa / Case 384-FBGA, FCCSPBGA Ētahi Ingoa 296-13801
Tae Mahi 0°C ~ 90°C (TC) A-Chip RAM 896kB
Haumahara Korerokore External Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Atanga McBSP
Tau Whakatau 300MHz Tau Wae Tuakiri TMS320C6203