TLV170IDBVR
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TLV170IDBVR
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC OP AMP GP RR 1.2MHZ SOT23-5
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TLV170IDBVR
Tau Wae TLV170IDBVR Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC OP AMP GP RR 1.2MHZ SOT23-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 187369 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga, Kotahi / Tino (±) 2.7 V ~ 36 V, ±1.35 V ~ 18 V Momotuhi - Whakamutanga Whakauru 500µV
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-5 Te utu o te huka 0.4 V/µs
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SC-74A, SOT-753 Momo putanga Rail-to-Rail
Ētahi Ingoa 296-47356-2
TLV170IDBVR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hua Hua Whai Hua 1.2MHz
I teie nei - Whakaatu / Channel 17mA I teie nei - Putanga Whakauru 10pA