TLV1117-25IKVURG3
Hua Hua
Tau Wae: TLV1117-25IKVURG3
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.5V 800MA TO252-3
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TLV1117-25IKVURG3
Tau Wae TLV1117-25IKVURG3 Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.5V 800MA TO252-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5051 pcs Pepa Raraunga
Rae Tae (Max) 1.3V @ 800mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 15V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-252-3 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 75dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 800mA TO-252-3
Nama - Whakaputa 800mA Ngā Āhuatanga Mana -