TL750L12CD
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TL750L12CD
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 12V 150MA 8SOIC
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
75 pcs
150 pcs
525 pcs
1050 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TL750L12CD
Tau Wae TL750L12CD Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 12V 150MA 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 186278 pcs Pepa Raraunga
Rae Tae (Max) 0.6V @ 150mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 12V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 26V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Over Voltage, Reverse Polarity Packaging Tube
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 65dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa 296-8008-5
TL750L12CDE4
TL750L12CDE4-ND
Tae Mahi 0°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 150mA 8-SOIC
Tae - Whakaaetanga (Max) 12mA I teie nei - Quiescent (Iq) 2mA
Nama - Whakaputa 150mA Ngā Āhuatanga Mana -