TL5001ACDRG4
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TL5001ACDRG4
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC REG CTRLR BCK/BST/FLYBK 8SOIC
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TL5001ACDRG4
Tau Wae TL5001ACDRG4 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 65093 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3.6 V ~ 40 V Topology Buck, Boost, Flyback
Kaiwhakahaere Tukutahi No Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC
Raupapa - Ngā Waehere Serial -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Momo putanga Transistor Driver Mahinga Whakaputa 1
Whirihoranga Whakaputa Positive Tae Mahi -20°C ~ 85°C (TA)
Tau o nga Hua 1 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 28 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down Rautanga - Whakawhiti 20kHz ~ 500kHz