TAS5132DDVR
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TAS5132DDVR
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC AMP AUDIO PWR 26W D 44TSSOP
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TAS5132DDVR
Tau Wae TAS5132DDVR Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC AMP AUDIO PWR 26W D 44TSSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 30075 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 10.8 V ~ 13.2 V Momo Class D
Pūrere Pūrere Whakarato 44-HTSSOP Raupapa PurePath Digital™
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 44-TSSOP (0.244", 6.20mm Width) Exposed Pad
Momo putanga 2-Channel (Stereo) Ētahi Ingoa TAS5132DDVRG4
TAS5132DDVRG4-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Kaha Mahinga Kaha Max Channels @ Load 26W x 2 @ 6 Ohm