SN74LVC2952ADW
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SN74LVC2952ADW
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC TXRX NON-INVERT 3.6V 24SOIC
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SN74LVC2952ADW
Tau Wae SN74LVC2952ADW Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC TXRX NON-INVERT 3.6V 24SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5252 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 1.65 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 24-SOIC
Raupapa 74LVC Packaging Tube
Paa / Case 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Momo putanga 3-State
Ētahi Ingoa 296-8507-5
SN74LVC2952ADWE4
SN74LVC2952ADWE4-ND
SN74LVC2952ADWG4
SN74LVC2952ADWG4-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Te maha o nga moni mo te kaupapa 8
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa 24mA, 24mA Tau Wae Tuakiri 74LVC2952