SN74LVC1G32QDCKRQ1
Hua Hua
Tau Wae: SN74LVC1G32QDCKRQ1
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC GATE OR 1CH 2-INP SC70-5
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SN74LVC1G32QDCKRQ1
Tau Wae SN74LVC1G32QDCKRQ1 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 667832 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 1.65 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato SC-70-5
Raupapa Automotive, AEC-Q100, 74LVC Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 Ētahi Ingoa 296-24203-2
SN74LVC1G32QDCKRQ1-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tau o nga Utu 2
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waea Whakaroa Max @ V, Max CL 6ns @ 5V, 50pF
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Momo Momo OR Gate
Taumata Taumahi - Rawa 0.7 V ~ 0.8 V Taumata Taumahi - Teitei 1.7 V ~ 2 V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito OR Gate IC 1 Channel SC-70-5 I teie nei - Quiescent (Max) 25µA
I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa 32mA, 32mA Tau Wae Tuakiri 74LVC1G32