SN74F543DW
Hua Hua
Tau Wae: SN74F543DW
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC TXRX NON-INVERT 5.5V 24SOIC
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SN74F543DW
Tau Wae SN74F543DW Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC TXRX NON-INVERT 5.5V 24SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 92698 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 24-SOIC
Raupapa 74F Packaging Tube
Paa / Case 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Momo putanga 3-State
Ētahi Ingoa 296-3596-5
SN74F543DWE4
SN74F543DWE4-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Te maha o nga moni mo te kaupapa 8
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Momo Momo Transceiver, Non-Inverting
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input -
Whakaahuatanga Taipitopito Transceiver, Non-Inverting 1 Element 8 Bit per Element 3-State Output 24-SOIC I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa 3mA, 24mA; 15mA, 64mA
Tau Wae Tuakiri 74F543
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SN74F541DWR
SN74F541DWR
Kaihanga: N/A
Whakaahuatanga: IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SOIC
I roto i te taonga: 195085 pcs
Tikiake:
RFQ
SN74F543DWR
SN74F543DWR
Kaihanga: N/A
Whakaahuatanga: IC TXRX NON-INVERT 5.5V 24SOIC
I roto i te taonga: 104869 pcs
Tikiake:
RFQ
SN74F541NSR
SN74F541NSR
Whakaahuatanga: IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 20SO
SN74F543NT
SN74F543NT
Whakaahuatanga: IC TXRX NON-INVERT 5.5V 24DIP
SN74F543DWG4
SN74F543DWG4