SN74F32NG4
Hua Hua
Tau Wae: SN74F32NG4
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC GATE OR 4CH 2-INP 14DIP
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1700 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SN74F32NG4
Tau Wae SN74F32NG4 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 247930 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 14-PDIP
Raupapa 74F Packaging Tube
Paa / Case 14-DIP (0.300", 7.62mm) Ētahi Ingoa SN74F32NE4
SN74F32NE4-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Tau o nga Utu 2
Tuhinga o mua 4 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waea Whakaroa Max @ V, Max CL 5.6ns @ 5V, -
Momo Momo OR Gate Taumata Taumahi - Rawa 0.8V
Taumata Taumahi - Teitei 2V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito OR Gate IC 4 Channel 14-PDIP
I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa 1mA, 20mA Tau Wae Tuakiri 74F32