SN74F251BN
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SN74F251BN
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC SELECTOR/MUX 1-OF-8 16-DIP
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SN74F251BN
Tau Wae SN74F251BN Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 199714 pcs Pepa Raraunga
Pūtake Toha Tae Single Supply Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V
Momo Multiplexer Pūrere Pūrere Whakarato 16-PDIP
Raupapa 74F Packaging Tube
Paa / Case 16-DIP (0.300", 7.62mm) Ētahi Ingoa 296-33902-5
SN74F251BN-ND
SN74F251BNE4
SN74F251BNE4-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Rohe Whaiaro 1
Whakaahuatanga Taipitopito Multiplexer 1 x 8:1 16-PDIP I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa 3mA, 24mA