SN74ACT240DBR
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SN74ACT240DBR
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC BUFFER INVERT 5.5V 20SSOP
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SN74ACT240DBR
Tau Wae SN74ACT240DBR Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC BUFFER INVERT 5.5V 20SSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 205028 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 20-SSOP
Raupapa 74ACT Packaging Original-Reel®
Paa / Case 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) Momo putanga 3-State
Ētahi Ingoa 296-4377-6 Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 2 Te maha o nga moni mo te kaupapa 4
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Momo Momo Buffer, Inverting
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input -
Whakaahuatanga Taipitopito Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-SSOP I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa 24mA, 24mA