SM72238TD-3.3/NOPB
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SM72238TD-3.3/NOPB
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.3V 100MA TO252-3
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
450 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SM72238TD-3.3/NOPB
Tau Wae SM72238TD-3.3/NOPB Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.3V 100MA TO252-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 78379 pcs Pepa Raraunga
Rae Tae (Max) 0.6V @ 100mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 30V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-252-3 Raupapa SolarMagic™
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tube
Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa 296-39811-5
SM72238TD-3.3/NOPB-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA TO-252-3 Tae - Whakaaetanga (Max) 14mA
I teie nei - Quiescent (Iq) 140µA Nama - Whakaputa 100mA