REG103UA-3.3/2K5G4
Hua Hua
Tau Wae: REG103UA-3.3/2K5G4
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8SOIC
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o REG103UA-3.3/2K5G4
Tau Wae REG103UA-3.3/2K5G4 Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 35646 pcs Pepa Raraunga
Rae Tae (Max) 0.28V @ 500mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 15V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 65dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA 8-SOIC
Tae - Whakaaetanga (Max) 1.3mA I teie nei - Quiescent (Iq) 0.7mA
Nama - Whakaputa 500mA Ngā Āhuatanga Mana Enable
Tau Wae Tuakiri REG103-33
Ngā Hua e hāngai ana
REG103UA-3
REG103UA-3
Kaihanga: N/A
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 3V 500MA 8SOIC