REG103UA-2.5/2K5
Hua Hua
Tau Wae: REG103UA-2.5/2K5
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.5V 500MA 8SOIC
  • Karere
Ngā whakaaturanga o REG103UA-2.5/2K5
Tau Wae REG103UA-2.5/2K5 Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.5V 500MA 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 33590 pcs Pepa Raraunga
Rae Tae (Max) 0.28V @ 500mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 15V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 65dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa 296-29773-2
REG103UA-2.5/2K5-ND
REG103UA-2.5/2K5G4
REG103UA-2.5/2K5G4-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 500mA 8-SOIC
Tae - Whakaaetanga (Max) 1.3mA I teie nei - Quiescent (Iq) 0.7mA
Nama - Whakaputa 500mA Ngā Āhuatanga Mana Enable