REG102UA-5/2K5G4
Hua Hua
Tau Wae: REG102UA-5/2K5G4
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 5V 250MA 8SOIC
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o REG102UA-5/2K5G4
Tau Wae REG102UA-5/2K5G4 Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 5V 250MA 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74327 pcs Pepa Raraunga
Rae Tae (Max) 0.27V @ 250mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 10V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 65dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Te Tae Kaituku Taeke 28 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 250mA 8-SOIC Tae - Whakaaetanga (Max) 800µA
I teie nei - Quiescent (Iq) 500µA Nama - Whakaputa 250mA
Ngā Āhuatanga Mana Enable Tau Wae Tuakiri REG102-5
Ngā Hua e hāngai ana
REG102UA-A
REG102UA-A
Kaihanga: N/A
Whakaahuatanga: IC REG LIN POS ADJ 250MA 8SOIC
I roto i te taonga: 5502 pcs
Tikiake:
RFQ
REG103FA-2.5
REG103FA-2.5
Kaihanga: N/A
Whakaahuatanga: IC REG LIN 2.5V 500MA DDPAK
I roto i te taonga: 20789 pcs
Tikiake:
RFQ
REG102UA-5/2K5
REG102UA-5/2K5
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 5V 250MA 8SOIC