REG102UA-3.3/2K5
Hua Hua
Tau Wae: REG102UA-3.3/2K5
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.3V 250MA 8SOIC
  • Karere
Ngā whakaaturanga o REG102UA-3.3/2K5
Tau Wae REG102UA-3.3/2K5 Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.3V 250MA 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 69840 pcs Pepa Raraunga
Rae Tae (Max) 0.27V @ 250mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 10V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 65dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa REG102UA-3.3/2K5G4
REG102UA-3.3/2K5G4-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 250mA 8-SOIC
Tae - Whakaaetanga (Max) 800µA I teie nei - Quiescent (Iq) 500µA
Nama - Whakaputa 250mA Ngā Āhuatanga Mana Enable