REG102UA-2.8/2K5G4
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: REG102UA-2.8/2K5G4
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.8V 250MA 8SOIC
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o REG102UA-2.8/2K5G4
Tau Wae REG102UA-2.8/2K5G4 Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.8V 250MA 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3994 pcs Pepa Raraunga
Rae Tae (Max) 0.27V @ 250mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.8V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 10V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 65dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 250mA 8-SOIC
Tae - Whakaaetanga (Max) 800µA I teie nei - Quiescent (Iq) 500µA
Nama - Whakaputa 250mA Ngā Āhuatanga Mana Enable
Tau Wae Tuakiri REG102-28
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
REG102UA-2.8
REG102UA-2.8
Kaihanga: N/A
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 2.8V 250MA 8SOIC