OPA4343UA/2K5
Hua Hua
Tau Wae: OPA4343UA/2K5
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC OPAMP GP 5.5MHZ RRO 14SOIC
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OPA4343UA/2K5
Tau Wae OPA4343UA/2K5 Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC OPAMP GP 5.5MHZ RRO 14SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 44727 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga, Kotahi / Tino (±) 2.5 V ~ 5.5 V Momotuhi - Whakamutanga Whakauru 2mV
Pūrere Pūrere Whakarato 14-SOIC Te utu o te huka 6 V/µs
Raupapa MicroAmplifier™ Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Momo putanga Rail-to-Rail
Ētahi Ingoa OPA4343UA/2K5G4
OPA4343UA/2K5G4-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 4 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hua Hua Whai Hua 5.5MHz
I teie nei - Whakaatu / Channel 50mA I teie nei - Putanga Whakauru 0.2pA