OPA4137UA/2K5E4
Hua Hua
Tau Wae: OPA4137UA/2K5E4
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC OPAMP GP 1MHZ 14SOIC
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OPA4137UA/2K5E4
Tau Wae OPA4137UA/2K5E4 Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC OPAMP GP 1MHZ 14SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4766 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga, Kotahi / Tino (±) 4.5 V ~ 36 V, ±2.25 V ~ 18 V Momotuhi - Whakamutanga Whakauru 2.5mV
Pūrere Pūrere Whakarato 14-SOIC Te utu o te huka 3.5 V/µs
Raupapa MicroAmplifier™ Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Momo putanga -
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 4
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hua Hua Whai Hua 1MHz
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Amplifier 4 Circuit 14-SOIC I teie nei - Te tuku 220µA
I teie nei - Whakaatu / Channel 60mA I teie nei - Putanga Whakauru 5pA
Tau Wae Tuakiri OPA4137 Momo Kuputuhi General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OPA4137U
OPA4137U
Kaihanga: N/A
Whakaahuatanga: IC OPAMP GP 1MHZ 14SOIC