OPA4132UA/2K5G4
Hua Hua
Tau Wae: OPA4132UA/2K5G4
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC OPAMP GP 8MHZ 14SOIC
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OPA4132UA/2K5G4
Tau Wae OPA4132UA/2K5G4 Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC OPAMP GP 8MHZ 14SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 16742 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga, Kotahi / Tino (±) 5 V ~ 36 V, ±2.5 V ~ 18 V Momotuhi - Whakamutanga Whakauru 500µV
Pūrere Pūrere Whakarato 14-SOIC Te utu o te huka 20 V/µs
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Momo putanga -
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 4
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hua Hua Whai Hua 8MHz Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Amplifier 4 Circuit 14-SOIC
I teie nei - Te tuku 4mA I teie nei - Putanga Whakauru 5pA