OPA344UA/2K5G4
Hua Hua
Tau Wae: OPA344UA/2K5G4
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC OPAMP GP 1MHZ RRO 8SOIC
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OPA344UA/2K5G4
Tau Wae OPA344UA/2K5G4 Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC OPAMP GP 1MHZ RRO 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 94628 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga, Kotahi / Tino (±) 2.5 V ~ 5.5 V Momotuhi - Whakamutanga Whakauru 200µV
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Te utu o te huka 0.8 V/µs
Raupapa MicroAmplifier™ Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Momo putanga Rail-to-Rail
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hua Hua Whai Hua 1MHz Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 8-SOIC
I teie nei - Te tuku 150µA I teie nei - Whakaatu / Channel 15mA
I teie nei - Putanga Whakauru 0.2pA Tau Wae Tuakiri OPA344
Momo Kuputuhi General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OPA345NA/3KG4
OPA345NA/3KG4
Kaihanga: N/A
Whakaahuatanga: IC OPAMP GP 3MHZ RRO SOT23-5
I roto i te taonga: 4267 pcs
Tikiake:
RFQ
OPA344NA/3KG4
OPA344NA/3KG4
Kaihanga: N/A
Whakaahuatanga: IC OPAMP GP 1MHZ RRO SOT23-5
I roto i te taonga: 96950 pcs
Tikiake:
RFQ
OPA344UA
OPA344UA
Whakaahuatanga: IC OPAMP GP 1MHZ RRO 8SOIC