OPA3355UA/2K5G4
Hua Hua
Tau Wae: OPA3355UA/2K5G4
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC OPAMP VOLT-FDBK W/SD 14-SOIC
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OPA3355UA/2K5G4
Tau Wae OPA3355UA/2K5G4 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 4139 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga, Kotahi / Tino (±) 2.5 V ~ 5.5 V, ±1.25 V ~ 2.75 V Pūrere Pūrere Whakarato 14-SOIC
Te utu o te huka 360 V/µs Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Momo putanga Rail-to-Rail Tuhinga o mua 3
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
I teie nei - Te tuku 8.3mA I teie nei - Whakaatu / Channel 100mA
Tau Wae Tuakiri OPA3355 Nga tono Voltage Feedback
-3db Whaiwhata 450MHz