OPA2350UA/2K5
Hua Hua
Tau Wae: OPA2350UA/2K5
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC OPAMP GP 38MHZ RRO 8SOIC
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OPA2350UA/2K5
Tau Wae OPA2350UA/2K5 Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC OPAMP GP 38MHZ RRO 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 39228 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga, Kotahi / Tino (±) 2.5 V ~ 5.5 V Momotuhi - Whakamutanga Whakauru 150µV
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Te utu o te huka 22 V/µs
Raupapa MicroAmplifier™ Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Momo putanga Rail-to-Rail
Ētahi Ingoa 296-26258-2
OPA2350UA/2K5-ND
OPA2350UA2K5
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hua Hua Whai Hua 38MHz
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 8-SOIC I teie nei - Te tuku 5.2mA
I teie nei - Whakaatu / Channel 40mA I teie nei - Putanga Whakauru 0.5pA