OPA2343UA/2K5G4
Hua Hua
Tau Wae: OPA2343UA/2K5G4
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC OPAMP GP 5.5MHZ RRO 8SOIC
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OPA2343UA/2K5G4
Tau Wae OPA2343UA/2K5G4 Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC OPAMP GP 5.5MHZ RRO 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 91507 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga, Kotahi / Tino (±) 2.5 V ~ 5.5 V Momotuhi - Whakamutanga Whakauru 2mV
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Te utu o te huka 6 V/µs
Raupapa MicroAmplifier™ Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Momo putanga Rail-to-Rail
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hua Hua Whai Hua 5.5MHz Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 8-SOIC
I teie nei - Te tuku 850µA I teie nei - Whakaatu / Channel 50mA