OPA2227UA/2K5G4
Hua Hua
Tau Wae: OPA2227UA/2K5G4
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC OPAMP GP 8MHZ 8SOIC
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OPA2227UA/2K5G4
Tau Wae OPA2227UA/2K5G4 Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC OPAMP GP 8MHZ 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 36090 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga, Kotahi / Tino (±) 5 V ~ 36 V, ±2.5 V ~ 18 V Momotuhi - Whakamutanga Whakauru 10µV
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Te utu o te huka 2.3 V/µs
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Momo putanga -
Ētahi Ingoa OPA2227UA/2K5E4
OPA2227UA/2K5E4-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Surface Mount
Hua Hua Whai Hua 8MHz Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Amplifier 2 Circuit 8-SOIC
I teie nei - Te tuku 3.7mA I teie nei - Whakaatu / Channel 45mA
I teie nei - Putanga Whakauru 2.5nA Tau Wae Tuakiri OPA2227
Momo Kuputuhi General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OPA2227U/2K5
OPA2227U/2K5
Kaihanga: N/A
Whakaahuatanga: IC OPAMP GP 8MHZ 8SOIC
I roto i te taonga: 17263 pcs
Tikiake:
RFQ
OPA2227UAG4
OPA2227UAG4
Kaihanga: N/A
I roto i te taonga: 24890 pcs
Tikiake:
RFQ
OPA2227UA
OPA2227UA
OPA2227UG4
OPA2227UG4
OPA2227UAE4
OPA2227UAE4
OPA2227UA/2K5
OPA2227UA/2K5