OPA134UA/2K5G4
Hua Hua
Tau Wae: OPA134UA/2K5G4
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC OPAMP AUDIO 8MHZ 8SOIC
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OPA134UA/2K5G4
Tau Wae OPA134UA/2K5G4 Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC OPAMP AUDIO 8MHZ 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 73197 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga, Kotahi / Tino (±) 5 V ~ 36 V, ±2.5 V ~ 18 V Momotuhi - Whakamutanga Whakauru 500µV
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Te utu o te huka 20 V/µs
Raupapa SoundPlus™ Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Momo putanga -
Ētahi Ingoa OPA134UA/2K5E4
OPA134UA/2K5E4-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Hua Hua Whai Hua 8MHz Whakaahuatanga Taipitopito Audio Amplifier 1 Circuit 8-SOIC
I teie nei - Te tuku 4mA I teie nei - Whakaatu / Channel 35mA
I teie nei - Putanga Whakauru 5pA Tau Wae Tuakiri OPA134
Momo Kuputuhi Audio
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OPA134UA/2K5
OPA134UA/2K5
Kaihanga: N/A
Whakaahuatanga: IC OPAMP AUDIO 8MHZ 8SOIC