OPA124UA/2K5G4
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OPA124UA/2K5G4
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC OPAMP GP 1.5MHZ 8SOIC
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OPA124UA/2K5G4
Tau Wae OPA124UA/2K5G4 Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC OPAMP GP 1.5MHZ 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14286 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga, Kotahi / Tino (±) 10 V ~ 36 V, ±5 V ~ 18 V Momotuhi - Whakamutanga Whakauru 150µV
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Te utu o te huka 1.6 V/µs
Raupapa Difet® Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Momo putanga -
Ētahi Ingoa OPA124UA/2K5E4
OPA124UA/2K5E4-ND
Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Hua Hua Whai Hua 1.5MHz Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Amplifier 1 Circuit 8-SOIC
I teie nei - Te tuku 2.5mA I teie nei - Whakaatu / Channel 10mA
I teie nei - Putanga Whakauru 0.5pA Tau Wae Tuakiri OPA124
Momo Kuputuhi General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OPA124U
OPA124U
Kaihanga: N/A
Whakaahuatanga: IC OPAMP GP 1.5MHZ 8SOIC