MUX36D08IPWR
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MUX36D08IPWR
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MUX DUAL 8:1 170 OHM 28TSSOP
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MUX36D08IPWR
Tau Wae MUX36D08IPWR Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC MUX DUAL 8:1 170 OHM 28TSSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17286 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga, Kotahi (V +) 10 V ~ 36 V Ngaohihi - Whakaaetanga, Tino (V ±) ±5 V ~ 18 V
Whakawhiti Time (Ton, Toff) (Max) 136ns, 78ns Whakawhitihia te Kotahitanga -
Pūrere Pūrere Whakarato 28-TSSOP Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Ētahi Ingoa 296-45345-2
MUX36D08IPWR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Whakaoho-a-Whenua (Max) 170 Ohm Tuhinga o mua 2
Mahahiko Maha / Whakawhanui Whakawhiti 8:1 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 2 Circuit IC Switch 8:1 170 Ohm 28-TSSOP I teie nei - Nga rerenga (IS (atu)) (Max) 40pA
Crosstalk -100dB @ 1MHz Toha Tae 0.31pC
Tautuhinga Channel-ki-Channel (ΔRon) 6 Ohm Ko te kaha o te Channel (CS (atu), CD (atu)) 3pF, 7.5pF