LP3995ILD-1.6/NOPB
Hua Hua
Tau Wae: LP3995ILD-1.6/NOPB
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.6V 150MA 6WSON
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LP3995ILD-1.6/NOPB
Tau Wae LP3995ILD-1.6/NOPB Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.6V 150MA 6WSON Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4381 pcs Pepa Raraunga
Rae Tae (Max) 0.1V @ 150mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.6V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato 6-WSON (2.92x3.29) Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Temperature, Short Circuit Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-WDFN Exposed Pad PSRR 60dB ~ 50dB (1kHz ~ 10kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa LP3995ILD-1.6
LP3995ILD-1.6/NOPBTR
LP3995ILD-1.6TR
LP3995ILD-1.6TR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.6V 150mA 6-WSON (2.92x3.29) Tae - Whakaaetanga (Max) 200µA
I teie nei - Quiescent (Iq) 150µA Nama - Whakaputa 150mA