LP3985IBL-3.1
Hua Hua
Tau Wae: LP3985IBL-3.1
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.1V 150MA 5DSBGA
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LP3985IBL-3.1
Tau Wae LP3985IBL-3.1 Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.1V 150MA 5DSBGA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4897 pcs Pepa Raraunga
Rae Tae (Max) 0.1V @ 150mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.1V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato 5-DSBGA (1.41x1.08) Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Short Circuit Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 5-WFBGA, DSBGA PSRR 50dB ~ 40dB (1kHz ~ 10kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa LP3985IBL-3.1TR Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.1V 150mA 5-DSBGA (1.41x1.08) Tae - Whakaaetanga (Max) 250µA
I teie nei - Quiescent (Iq) 150µA Nama - Whakaputa 150mA