LP3962EMPX-3.3
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LP3962EMPX-3.3
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.3V 1.5A SOT223-5
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LP3962EMPX-3.3
Tau Wae LP3962EMPX-3.3 Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.3V 1.5A SOT223-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5625 pcs Pepa Raraunga
Rae Tae (Max) 0.55V @ 1.5A Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 7V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-223-5 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Short Circuit Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-261-5, TO-261AB PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa *LP3962EMPX-3.3 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1.5A SOT-223-5 Tae - Whakaaetanga (Max) 15mA
I teie nei - Quiescent (Iq) 9mA Nama - Whakaputa 1.5A