LP3874ES-3.3
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LP3874ES-3.3
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC REG LIN 3.3V 800MA DDPAK
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
225 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LP3874ES-3.3
Tau Wae LP3874ES-3.3 Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC REG LIN 3.3V 800MA DDPAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 41052 pcs Pepa Raraunga
Rae Tae (Max) 0.35V @ 800mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 7V
Pūrere Pūrere Whakarato DDPAK/TO-263-5 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Short Circuit Packaging Tube
Paa / Case TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 73dB ~ 57dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 800mA DDPAK/TO-263-5
Tae - Whakaaetanga (Max) 15mA I teie nei - Quiescent (Iq) 9mA
Nama - Whakaputa 800mA Ngā Āhuatanga Mana Enable