LP2992IM5X-3.3
Hua Hua
Tau Wae: LP2992IM5X-3.3
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.3V 250MA SOT23-5
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LP2992IM5X-3.3
Tau Wae LP2992IM5X-3.3 Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.3V 250MA SOT23-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5828 pcs Pepa Raraunga
Rae Tae (Max) 0.85V @ 250mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 16V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-5 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Short Circuit Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SC-74A, SOT-753 PSRR 45dB (1kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa LP2992IM5X-3.3TR Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 250mA SOT-23-5 Tae - Whakaaetanga (Max) 4mA
I teie nei - Quiescent (Iq) 95µA Nama - Whakaputa 250mA