LP2992AILDX-1.8/NOPB
Hua Hua
Tau Wae: LP2992AILDX-1.8/NOPB
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.8V 250MA 6WSON
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LP2992AILDX-1.8/NOPB
Tau Wae LP2992AILDX-1.8/NOPB Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.8V 250MA 6WSON Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4506 pcs Pepa Raraunga
Rae Tae (Max) 0.85V @ 250mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.8V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 16V
Pūrere Pūrere Whakarato 6-WSON (2.92x3.29) Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Short Circuit Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-WDFN Exposed Pad PSRR 45dB (1kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 250mA 6-WSON (2.92x3.29)
Tae - Whakaaetanga (Max) 4mA I teie nei - Quiescent (Iq) 95µA
Nama - Whakaputa 250mA Ngā Āhuatanga Mana Enable