LP2988ILDX-3.8/NOPB
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LP2988ILDX-3.8/NOPB
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.8V 200MA 8WSON
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LP2988ILDX-3.8/NOPB
Tau Wae LP2988ILDX-3.8/NOPB Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.8V 200MA 8WSON Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4043 pcs Pepa Raraunga
Rae Tae (Max) 0.35V @ 200mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.8V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 16V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-WSON (4x4) Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Short Circuit Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-WDFN Exposed Pad PSRR 65dB (1kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.8V 200mA 8-WSON (4x4)
Tae - Whakaaetanga (Max) 3.7mA I teie nei - Quiescent (Iq) 120µA
Nama - Whakaputa 200mA Ngā Āhuatanga Mana Enable