LP2981A-33DBVT
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LP2981A-33DBVT
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT23-5
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LP2981A-33DBVT
Tau Wae LP2981A-33DBVT Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT23-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 96422 pcs Pepa Raraunga
Rae Tae (Max) 0.37V @ 100mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 16V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-5 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Short Circuit Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SC-74A, SOT-753 PSRR 63dB (1kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa 296-32145-2
LP2981A-33DBVT-ND
LP2981A33DBVT
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA SOT-23-5
Tae - Whakaaetanga (Max) 1.7mA I teie nei - Quiescent (Iq) 95µA
Nama - Whakaputa 100mA Ngā Āhuatanga Mana Enable