LMZ14202TZE-ADJ/NOPB
Hua Hua
Tau Wae: LMZ14202TZE-ADJ/NOPB
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 0.8-6V 2A
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
45 pcs
90 pcs
135 pcs
270 pcs
540 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LMZ14202TZE-ADJ/NOPB
Tau Wae LMZ14202TZE-ADJ/NOPB Kaihanga N/A
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 0.8-6V 2A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10320 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 0.8 ~ 6 V Momotuhi - Input (Min) 6V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 42V Momo Non-Isolated PoL Module
Rahi / Rahi 0.40" L x 0.39" W x 0.18" H (10.2mm x 9.9mm x 4.6mm) Raupapa SIMPLE SWITCHER®
Packaging Tube Paa / Case TO-PMOD-7, Power Module
Ētahi Ingoa LMZ14202TZEADJNOPB Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga UVLO
He pai 90% Whakaahuatanga Taipitopito Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.8 ~ 6 V 2A 6V - 42V Input
Nama - Whakaputa (Max) 2A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High