LMV7275MG
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LMV7275MG
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC COMP SGL 1.8V R-R INPT SC70-5
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LMV7275MG
Tau Wae LMV7275MG Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC COMP SGL 1.8V R-R INPT SC70-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 99129 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga, Kotahi / Tino (±) 1.8 V ~ 5.5 V, ±0.9 V ~ 2.75 V Ngaohihi - Whakauru Input (Max) 4mV @ 5V
Momo General Purpose Pūrere Pūrere Whakarato SC-70-5
Raupapa - Ko te whakaheke o te whakapae (Max) 2.1µs
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Momo putanga CMOS, Open-Drain, Rail-to-Rail Ētahi Ingoa LMV7275MGTR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Hysteresis -
Nama - Whakaaturanga (Momo) - I teie nei - Waea Input (Max) 0.01µA @ 5V
CMRR, PSRR (Typ) 78dB CMRR, 80dB PSRR Tau Wae Tuakiri LMV7275
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LMV7291MGX
LMV7291MGX
Kaihanga: N/A
Whakaahuatanga: IC COMPARATOR 1.8V R-R LP SC70-5
I roto i te taonga: 5721 pcs
Tikiake:
RFQ
LMV7275MG/NOPB
LMV7275MG/NOPB
Kaihanga: N/A
Whakaahuatanga: IC COMP SGL 1.8V R-R INPT SC70-5