LMV321M7
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LMV321M7
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC OPAMP GP 1MHZ RRO SC70-5
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LMV321M7
Tau Wae LMV321M7 Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC OPAMP GP 1MHZ RRO SC70-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 95091 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga, Kotahi / Tino (±) 2.7 V ~ 5.5 V, ±1.35 V ~ 2.75 V Momotuhi - Whakamutanga Whakauru 1.7mV
Pūrere Pūrere Whakarato SC-70-5 Te utu o te huka 1 V/µs
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 Momo putanga Rail-to-Rail
Ētahi Ingoa LMV321M7TR Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Hua Hua Whai Hua 1MHz Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail SC-70-5
I teie nei - Te tuku 130µA I teie nei - Whakaatu / Channel 160mA