LMS8117AMPX-3.3/NOPB
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LMS8117AMPX-3.3/NOPB
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT223
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LMS8117AMPX-3.3/NOPB
Tau Wae LMS8117AMPX-3.3/NOPB Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT223 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4650 pcs Pepa Raraunga
Rae Tae (Max) 1.25V @ 1A Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 15V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-223 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-261-4, TO-261AA PSRR 60 ~ 75 dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa LMS8117AMPX-3.3
LMS8117AMPX-3.3-ND
Tae Mahi 0°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1A SOT-223 Tae - Whakaaetanga (Max) 10mA
I teie nei - Quiescent (Iq) 5mA Nama - Whakaputa 1A