LMS8117AMP-1.8/NOPB
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LMS8117AMP-1.8/NOPB
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.8V 1A SOT223
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LMS8117AMP-1.8/NOPB
Tau Wae LMS8117AMP-1.8/NOPB Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.8V 1A SOT223 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 128894 pcs Pepa Raraunga
Rae Tae (Max) 1.25V @ 1A Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.8V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 15V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-223 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-261-4, TO-261AA PSRR 60 ~ 75 dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa *LMS8117AMP-1.8/NOPB
LMS8117AMP-1.8/NOPBTR
LMS8117AMP18NOPB
Tae Mahi 0°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1A SOT-223
Tae - Whakaaetanga (Max) 10mA I teie nei - Quiescent (Iq) 5mA
Nama - Whakaputa 1A Ngā Āhuatanga Mana -