LMS1585AISX-1.5/NOPB
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LMS1585AISX-1.5/NOPB
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC REG LIN 1.5V 5A DDPAK/TO263-3
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LMS1585AISX-1.5/NOPB
Tau Wae LMS1585AISX-1.5/NOPB Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC REG LIN 1.5V 5A DDPAK/TO263-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4294 pcs Pepa Raraunga
Rae Tae (Max) 1.4V @ 5A Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 13V
Pūrere Pūrere Whakarato DDPAK/TO-263-3 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA PSRR 60 ~ 72 dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa LMS1585AISX-1.5
LMS1585AISX-1.5-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 5A DDPAK/TO-263-3 Tae - Whakaaetanga (Max) 13mA
I teie nei - Quiescent (Iq) 7mA Nama - Whakaputa 5A