LMR16006YQDDCRQ1
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LMR16006YQDDCRQ1
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC REG BUCK ADJ 0.6A 6SOT
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LMR16006YQDDCRQ1
Tau Wae LMR16006YQDDCRQ1 Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC REG BUCK ADJ 0.6A 6SOT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 60377 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 0.765V Putanga - Whakaputa (Max) 38.8V
Momotuhi - Input (Min) 4V Ngaohihi - Whakauru (Max) 40V
Topology Buck Kaiwhakahaere Tukutahi No
Pūrere Pūrere Whakarato TSOT-23-6 Raupapa Automotive, AEC-Q100, SIMPLE SWITCHER®
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6
Momo putanga Adjustable Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa 296-42516-2
LMR16006YQDDCRQ1-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 35 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Mahinga Step-Down
Rautanga - Whakawhiti 2.1MHz Whakaahuatanga Taipitopito Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.765V 1 Output 600mA SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6
Nama - Whakaputa 600mA