LM5101ASD
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LM5101ASD
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC DVR HALF-BRIDGE HV 10WSON
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LM5101ASD
Tau Wae LM5101ASD Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 50354 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 9 V ~ 14 V Pūrere Pūrere Whakarato 10-WSON (4x4)
Raupapa - Te Whakatika / Hinga Te Wā (Tatau) 430ns, 260ns
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 10-WDFN Exposed Pad
Ētahi Ingoa LM5101ASDTR Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Te maha o nga Kaikoi 2 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Haumaru Mamao - VIL, HIV 2.3V, -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Input Non-Inverting
Rahi Taitapa Nui - Max (Bootstrap) 118V Pato Puka N-Channel MOSFET
I teie nei - Te Whakaeke Peak (Puna, Tini) 3A, 3A Momo Channel Independent
Tau Wae Tuakiri LM5101
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LM5101ASD-1/NOPB
LM5101ASD-1/NOPB
Kaihanga: N/A
Whakaahuatanga: IC DVR HALF-BRIDGE HV 8WSON
I roto i te taonga: 52243 pcs
Tikiake:
RFQ
LM5101ASDX/NOPB
LM5101ASDX/NOPB
Kaihanga: N/A
Whakaahuatanga: IC DVR HALF-BRIDGE HV 10WSON
I roto i te taonga: 69991 pcs
Tikiake:
RFQ
LM5101ASDX-1/NOPB
LM5101ASDX-1/NOPB
LM5101BMA
LM5101BMA
Whakaahuatanga: IC DRVR HALF BRDG 100V 2A 8-SOIC