LM4132BMFX-1.8/NOPB
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LM4132BMFX-1.8/NOPB
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC VREF SERIES 1.8V SOT23-5
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LM4132BMFX-1.8/NOPB
Tau Wae LM4132BMFX-1.8/NOPB Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC VREF SERIES 1.8V SOT23-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 73801 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.8V Momotuhi - Whakauru 2.2 V ~ 5.5 V
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema 20ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-5 Raupapa -
Momo Pukapuka Series Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SC-74A, SOT-753 Momo putanga Fixed
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ) Noise - 10Hz ki te 10kHz -
Noise - 0.1Hz ki te 10Hz 170µVp-p Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Series Voltage Reference IC ±0.1% 20mA SOT-23-5
I teie nei - Te tuku 100µA Nama - Whakaputa 20mA