LM4120AIM5X-1.8/NOPB
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LM4120AIM5X-1.8/NOPB
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC VREF SERIES 1.8V SOT23-5
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LM4120AIM5X-1.8/NOPB
Tau Wae LM4120AIM5X-1.8/NOPB Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC VREF SERIES 1.8V SOT23-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 89883 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.8V Momotuhi - Whakauru 2 V ~ 12 V
Te manawanui ±0.2% Te Tae Tema 50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-5 Raupapa -
Momo Pukapuka Series Packaging Original-Reel®
Paa / Case SC-74A, SOT-753 Momo putanga Fixed
Ētahi Ingoa 296-43060-6 Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Noise - 10Hz ki te 10kHz 36µVp-p Noise - 0.1Hz ki te 10Hz 20µVp-p
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Series Voltage Reference IC ±0.2% 5mA SOT-23-5 I teie nei - Te tuku 275µA
Nama - Whakaputa 5mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LM4120AIM5-5.0/NOPB
LM4120AIM5-5.0/NOPB
Kaihanga: N/A
Whakaahuatanga: IC VREF SERIES 5V SOT23-5
I roto i te taonga: 56350 pcs
Tikiake:
RFQ
LM4120AIM5X-1.8
LM4120AIM5X-1.8
Kaihanga: N/A
Whakaahuatanga: IC VREF SERIES 1.8V SOT23-5