LM4050BIM3X-2.5/NOPB
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LM4050BIM3X-2.5/NOPB
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LM4050BIM3X-2.5/NOPB
Tau Wae LM4050BIM3X-2.5/NOPB Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 71634 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.5V Momotuhi - Whakauru -
Te manawanui ±0.2% Te Tae Tema 50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3 Raupapa -
Momo Pukapuka Shunt Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Momo putanga Fixed
Ētahi Ingoa 296-38123-2
LM4050BIM3X-2.5/NOPB-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Noise - 10Hz ki te 10kHz 41µVrms Noise - 0.1Hz ki te 10Hz -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Shunt Voltage Reference IC ±0.2% 15mA SOT-23-3 I teie nei - Te tuku -
Nama - Whakaputa 15mA I teie nei - Cathode 65µA