LM3S5T36-IQR80-C5T
Hua Hua
Tau Wae: LM3S5T36-IQR80-C5T
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LM3S5T36-IQR80-C5T
Tau Wae LM3S5T36-IQR80-C5T Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 6014 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.08 V ~ 1.32 V Pūrere Pūrere Whakarato 64-LQFP (10x10)
Tere 80MHz Raupapa Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 5000
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o I / O 33 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito ARM® Cortex®-M3 Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 5000 Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 32KB (32K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10) Raraunga Raraunga A/D 8x10b